sobota, 5 grudnia 2009

Choroba

Jestem chora. Mam grypę. Nienawidzę być chora!
Zawsze, jak jestem chora, robię się marudna i płaczliwa. Taka nad emocjonalna. I nie jestem w stanie tego zrozumieć, więc strasznie mnie to irytuje. Bo ja nie wiem czemu nagle zaczynam płakać, skoro nie ma logicznego powodu. I ten brak logiki mnie denerwuje.
Idę w poniedziałek albo we wtorek do lekarza i nie idę w tym tygodniu na studia. To znaczy postaram się pójść w piątek, bo mam prezentację na socjologię i jest genetyka.

Całą noc nie spałam, bo męczył mnie kaszel. Miałam gorączkę i majaki, a spać nie mogłam. To też mnie denerwowało.
O, na przykład dzisiaj rano się popłakałam. I nie wiem czemu płakałam. Sądzę, że chodziło o to, że bardzo źle się czuję, ale nie mam pewności.
Dzisiaj taka krótka notka, bo bardzo źle się czuję.

Aha, mam już ostatni tomik Death Note'a :). Do skończenia FMA brakuje mi tylko 8 tomików i zaczęłam zbierać Bleacha :).
Ale i tak najbardziej mnie cieszy to, że mam już pełną kolekcję DN ^-^.

5 komentarzy:

Hana pisze...

Smoku
Bardzo się ucieszyłam, że się do mnie odezwałaś! Naprawdę bardzo.
Życzę zdrowia!
Huśtawki emocjonalne zdarzają się każdemu. I musimy się pogodzić z tym, że czasem nie rozumiemy swego ciała, swoich emocji, o co nam chodzi, co czujemy. Tyle, że jednym łatwiej jest się z tym pogodzić, innych to bardziej irytuje.
Mam do Ciebie prośbę, Smoku. Proszę mów mi po imieniu. Jestem co prawda 2 razy starsza od Ciebie, ale w Internecie takie podziały nie mają znaczenia. Sama mam znajoma internetową 2 razy starsza ode mnie, nie ma to najmniejszego znaczenia.

ELŻBIETA pisze...

Witam!
Od kilku dni podczytuję twojego bloga, ale dopiero dzisiaj zauważyłam że, jesteś tylko rok starsza od mojego syna.....Paweł do lipca tego roku był zdiagnozowany jako upośledzony umysłowo w stopniu znacznym. W lipcu przeszedł kolejną diagnostykę, po której orzeczono że jest autystą. Staram się zgłębić tę tematykę by móc zrozumieć co czuje mój syn..... jeśli pozwolisz będę tu zaglądać do ciebie.....http://pomagamymisiowi.zafriko.pl/

Anonimowy pisze...

Zdrowiej, Smoku! Dzisiaj jestem Twoją towarzyszką niedoli, bo również się rozchorowałam. Aż nie chce mi się iść spać na myśl, że jutro - jak zwykle - zacznie mi się wielki katar, nie będę miała siły nic robić i będę musiała pogodzić się z tym, że zapewne cały tydzień przesiedzę w domu. Nie tylko Ty masz skrajnie zły humor, kiedy jesteś chora, bo ja tak samo...

Rika

Agnieszka Rynkiewicz, MAT, MD pisze...

Witaj Smoku,

Bede pokazywac zdjecia jakie przeslalas mi na jednym ze slajdow podczas szkolenia jakie poprowadze w Gdansku. Zaluje, ze nie mozesz dolaczyc do nas.
Wiecej informacji na temat wykladu jest na stronie aktualnosci Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym w Gdansku.
Rejestracja jest do 16 grudnia.
Bedzie duzo informacji dotyczacych mlodziezy i osob doroslych lacznie z seksualnoscia. To nadal duza enigma w Polsce.

Kuruj sie Smoku!

Anonimowy pisze...

Wysłałam Ci maila. :-)

Rika