środa, 8 grudnia 2010

Kwestionariusz AQ

Pani Agnieszka Rynkiewicz prosiła żebym "nagłośniła" trochę ;), więc nagłaśniam:


Jakby ktoś by chciał wypełnić kwestionariusz Autism Spectrum Quotient (Kwestionariusza AQ) [odpowiednio: dla dorosłych 16 lat i powyżej, dla młodzieży 12-15 lat, dla dzieci], to proszę o kontakt ze mną na adres mailowy wrath@autograf.pl. Mailem prześlę kwestionariusz i instrukcję obsługi :).
No i Pani Rynkiewicz zaznaczyła, że to nie są pliki, jakie są zaznaczone na stronie UW czy GUMed.

- - - - - - -

A tak poza tym dziękuję za wszystkie miłe komentarze :). Przepraszam, że tak rzadko piszę, ale zajęcia mam od samego rana do samiuśkiego wieczora, plus mimo wszystko robię dwie specjalizacje, więc czasu na przyjemności nie pozostaje zbyt wiele.
Jednakowoż zbliżają się święta, więc będzie przerwa świąteczna - wtedy będę miała dużo więcej czasu by napisać jakąś sensowną notkę (bo bezsensownych pisać nie chcę).

6 komentarzy:

Agnieszka Rynkiewicz MAT, MD pisze...

Dziękuję Pani Paulino w imieniu całego naszego zespołu. Jako dopowiedz do informacji jaką zamieściła Pani na swojej stronie bloga. Kwestionariusze AQ, które używamy w badaniu (standaryzując test AQ) mają tylko kilka dodatkowych pytań demograficznych na pierwszej stronie np. wiek rodzica, płeć dziecka itd. Te pytania są ważne do standaryzacji. Poza tym kwestionariusze AQ nie różnią się od tych zamieszczonych na stronach Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Warszawskiego.
Kazdy wypelniony kwestionariusz jest bardzo cenny w tym badaniu. Dziekujemy!

Agnieszka Rynkiewicz MAT, MD pisze...

I najważniejsza informacja, o której zapomniałam napisać wcześniej: badanie jest całkowicie ANONIMOWE. Kwestionariusze AQ w badaniu nie zawierają pytań o imię i nazwisko.

Anonimowy pisze...

to co wyślesz mi swojego maila
mój to kazimierzowie@o2.pl

Agnieszek pisze...

ja też poproszę, na adres agnieszek@gmail.com

Anonimowy pisze...

Czy ten kwestionariusz mają wypełniać tylko osoby ze stwierdzonym/podejrzewanym zaburzeniem ze spektrum autyzmu, czy inni też mogą? :)

Rika

Agnieszka Rynkiewicz MAT, MD pisze...

Każdy chętny. Badanie jest całkowicie anonimowe.